Питання швидкої доставки для голодного поціновувача піци завжди дуже актуальне. Нікому не захочеться чекати годину-другу замовлення, коли ти голодний. Буває ще й так, що холодильник порожній, до магазину йти не хочеться, а якраз в цей час нагрянули гості чи родичі. Звісно що стояти на кухні і готувати не дуже хочеться — як тоді бути?

Зачасту в такі миті ми замовляємо доставку, адже це — об’єктивно найкращий вибір. У передчутті ми проводимо солодкі хвилини, уявляючи як скоро їстимемо кулінарне диво на тонкому тісті з розплавленим сиром і ситною начинкою. Але проходить 20 хвилин, півгодини, година… Аж раптом ми розуміємо, що ідея сходити до магазину за ковбасою і хлібом була не така вже й погана. Та й картопля давно вже зварилася б…

Аж ось на порозі з’являється кур’єр, і, вибачаючись (а частіше взагалі не вибачаючись) з коробкою піци, що вже остигнула, отримує гроші і йде. Зустріч з улюбленими ласощами зіпсована тяжкими і довгими хвилинами очікування. Знайома ситуація? Ми в команді Кілограм прекрасно розуміємо, що деякі слуюби доставки зловживають довірою своїх клієнтів і дозволяють собі затримувати замовлення, спізнюватись тощо. Саме тому при створенні власної служби доставки піци, Кілограм усю увагу приділив її якості, щоб показати нашим клієнтам службу доставки такою, якою вона має бути. Тож давайте визначимось, чому кожен має замовити піцу вже сьогодні?

Професійна кухня на Вашому столі

Замовити піцу із доставкою — означає отримати неперевершену страву, приготовану справжніми професіоналами своєї справи. Фактично Ви отримаєте ту ж їжу, яку подають відвідувачам ресторанів, але у себе вдома. А це означає, що Ви може сміливо розраховувати на те, що Ваша піца точно буде володіти вишуканими смаковими якостями. Якщо вам не хочеться покидати межі свого будинку, але хочеться повечеряти смачною їжею, то, доставка піци — це Ваш найкращий вибір!

Зручність

Для того, щоб замовити доставку піци в Сумах треба лише зателефонувати до Кілограм або зробити замовлення на сайті. Це займе 30 секунд Вашого часу. Якщо ж Ви замовляєте вперше, то наші оператори залюбки дадуть відповідь на всі питання та допоможуть зробити правильний вибір, з урахуванням усіх Ваших побажань та смаків. Ще декілька десятиліть тому це було буквально неможливо, але сьогодні кожен може замовити свою улюблену піцу не встаючи з дивану, або на роботі або в будь-якій іншій точці міста, будучи впевненим, що кур’єри команди Кілограм доставлять замовлення в зазначений час до вказаного місця.

Не слід також забувати той факт, що якщо самостійно їхати за піцою, то швидше за все до Вашого приїзду додому вона вже охолоне. Звичайно що можна розігріти її в мікрохвильовій печі, однак усі ми розуміємо, що смак у піци буде вже зовсім інший. Це ще одна причина замовити доставку, адже кур’єр подбає про те, щоб піца не охолола шляхом від піцерії до Вашого будинку. У підсумку Ви отримаєте найбільш смачний та свіжий варіант піци.

Піца — це свято!

Погодьтесь, піца — це ідеальний вид святкового столу для друзів, які прийшли до вас в гості. Важко собі уявити дружні посиденьки суботнім вечором без піци та душевної розмови. Це дійсно дуже смачна страва, яка може об’єднати навколо себе і друзів і навіть ворогів. Крім того, замовляти піцу дуже зручно, адже Вам не доведеться витрачати свій особистий час на самостійне приготування частування для своїх друзів. Замовляй піцу в Сумах від Кілограм на нашому сайті та проведи цей день смачно!

Кілограм Проджект — справжня італійська піца на Вашому столі!