Морський контейнер мрії

Морський контейнер мрії

Ви шукаєте хорошу ціну на контейнери? Тоді вам точно до нас. Заходьте до нас на сайт https://www.vagondom.com.ua/produktsiia/pobutovi/metalevyi-konteiner-2-4kh6-1kh2-6-m і вибирайте морський контейнер мрії. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, скільки коштують морські контейнери різних типів і розмірів у різних місцях.Що визначає ціну контейнера.На ціну морського контейнера впливає безліч факторів. Нижче ми розглянемо деякі з найбільш важливих факторів:

Географічне положення

Вартість контейнерів у конкретних місцях варіюється залежно від попиту і пропозиції. Поточна економічна ситуація і ціна на сталь у регіоні можуть мати величезний вплив на вартість контейнерів. Крім того, візьміть до уваги, чи не має шукане місце виходу до моря. Райони, які не мають виходу до моря, означають, що транзитні витрати вищі.

Стан контейнера

Ціна вашого транспортного контейнера залежить від того, який контейнер ви вирішили купити — новий або придатний для перевезення. Як правило, нові контейнери можуть коштувати досить дорого, в той час, як старі контейнери можна придбати за цілком розумними цінами. Вживані контейнери особливо зручні для зберігання. Більш детально про умови експлуатації контейнерів ми поговоримо пізніше.

Вартість доставки

Правильний вибір постачальника дуже важливий, оскільки вартість доставки може перевищити вартість самого контейнера! Ціни варіюються залежно від відстані, кількості контейнерів і часу доставки. Що далі контейнер знаходиться від місця призначення, то вища вартість доставки. Тому вибирайте з розумом, коли вирішуєте, звідки вам потрібні контейнери. Дізнайтеся більше про вартість тут.

Розмір контейнера

Звичайно, ціна також залежить від розміру контейнера. Як правило, ціни на контейнери зростають зі збільшенням розміру ящика. Хоча — зверніть увагу — 40-футовий ящик коштує всього на 20-30% більше, ніж 20-футовий. Тому, зрозуміло, краще вибрати 40-футовий контейнер. Вантажовідповідний контейнер — це вживаний ящик, який, як і раніше, відповідає всім вимогам безпеки при перевезенні вантажів морем. Ящик має відповідати всім критеріям, передбаченим CSC (конвенцією про безпечні контейнери). Вантажопридатний контейнер повинен мати чинну табличку CSC, яка свідчить, що його було схвалено з точки зору безпеки.Вітро- і водонепроникний ящик — це ящик, який відповідає критеріям CSC, але зазвичай піддавався багаторазовому ремонту, має велике маркування, подряпини та корозію на корпусі, їх можна використовувати для зберігання, оскільки вони дешеві, але при цьому не пропускають вологу.

Умови перевезення контейнерів

Контейнери One Trip ідеально підходять, якщо зовнішній вигляд і довговічність є головними пріоритетами. Вантажні контейнери, що були у вжитку, сертифікуються для глобальних перевезень на підставі стану дверей, підлоги, стін і стелі. Можуть бути присутніми вм’ятини, іржа і поржавіла фарба. Контейнер герметичний. Відновлені контейнери, придатні для перевезення вантажів, сертифіковані для глобального перевезення на підставі стану дверей, підлоги, стін і стелі. Контейнер було відшліфовано, видалено іржу, нанесено новий шар ґрунтовки і фарби. Контейнер герметичний.