Обираємо стільці на кухню

Обираємо стільці на кухню

Існує безліч варіантів створення місць для сидіння на кухні, якщо ви плануєте використовувати її не тільки як місце, де ви готуєте їжу, а ще й в якості їдальні. Зрозуміло, що ваш вибір залежатиме від ваших уподобань, доступного простору та загального дизайну вашої кухні, але давайте розглянемо можливі варіанти нижче:

Барні табуретки

Барні табуретки є універсальними та добре підходять для кухонних островів. Вони доступні в різних стилях та матеріалах, включаючи дерев’яні, металеві та м’які варіанти. Більш сучасно виглядатимуть табуретки без спинки, а для комфорту можна пошукати табуретки зі спинкою та подушками.

Кухонні лавки

Лавки добре вписується у сільський стиль і можуть поєднуватися з обіднім столом або бути розставленими вздовж стіни. Їх можуть виготовляти з металу або дерева, а також поєднувати з подушками для сидіння для підвищеного комфорту..

Кухонні стільці

Традиційні кухонні стільці є класичним варіантом, і їх можна придбати як для домашнього використання, так і для закладів громадського харчування. Стільці з поєднанням дерев’яної або металевої основи та м’якого сидіння будуть більш зручними. Ви можете поєднувати в одному приміщенні стільці в різних стилях заради еклектичного вигляду.

Завищений кухонний комплект

Як правило, такі комплекти складаються зі столу та стільців, де висота столу відповідає висоті барної стійки, а стільці мають відповідну висоту. Такі комплекти підходять для менших кухонних приміщень і можуть створити більш невимушену атмосферу.

Банкетки з сидіннями

Такий варіант передбачає комбінацію банкетки для зберігання речей із сидінням, що ідеально підходить для сидіння в кутку або уздовж стін. Стиль сидіння і матеріал та колір обивки можна обирати відповідно стилю кухні.

Поворотні стільці

Зазвичай ці стільці використовують для сидіння навколо кухонного острова; вони дозволяють користувачам легко повертатися та переміщуватися кухнею. Можна знайти ці стільці у різних стилях, включаючи сучасні та ретро-дизайни.

Табуретки з регулюванням висоти

Такі табуретки забезпечують гнучкість — ними можуть скористатися як діти, так і високі дорослі, причому як за кухонними островами, так і за стандартними за висотою обідніми столами. Деякі моделі оснащені можливістю повороту чи підніжками для додаткового комфорту.

Вибираючи кухонні меблі для сидіння, врахуйте загальну естетику вашої кухні, простір пересування та те, як сидіння доповнить ваш спосіб життя. Але в пріоритеті має бути комфорт, оскільки кухня знаходиться поза місцем збору для сім’ї та друзів.