Для чого потрібен бухгалтерський облік

Бухгалтерський облік – це робота по накопиченню, збору, реєстрації, зберіганню фінансової документації в який відображаються всі господарчі операції по роботі підприємства, організації.

Це інформація, яка необхідна перш за все керівникам, засновникам, власникам, інвесторам, кредиторам, та іншим користувачам майна для планування, оцінки роботи підприємства, організації.

Для такої роботи необхідні фахівці, які маю знання та досвіт роботи бухгалтером. Це може бути як бухгалтер, якій працює безпосередньо на підприємстві так і бухгалтерській сервіс.

Особливості віддаленного бухгалтерского обліку

Питання, які вирішує бухгалтерський облік:

  • підготовка та відправка звітності до фіскальної служби;
  • систематизація первісних фінансових та банківських документів;
  • своєчасне нарахування та оплата податків;
  • нарахування заробітної плати працівникам;
  • робота с клієнтами та інше.

Це не повний перелік питань, з яким мають справу фінансові фахівці. На великих підприємствах іноді не достатньо мати одного працівника на весь об’єм робіт, необхідно наймати цілий відділ бухгалтерії, який буде зараховано в штат підприємства.

Віддалений бухгалтерський супровід – економія фінансів для сучасного бізнесу.

Для економії витрат підприємства найефективніше буде скористатись послугами фахівців – бухгалтерів, які працюють віддалено.

Підприємства економлять кошти:

  • на оплату комунальних послуг та оренду офісу;
  • на програмне забезпечення;
  • на закупівлю офісної техніки та канцелярські товари;
  • та інші витрати.

за рахунок яких можливо зменшити ціни на свою продукцію або послуги, що дасть можливість залучити нових замовників, збільшити клієнтську базу, розширити свій бізнес.

Як будуються відносини між підприємством та робітником на віддаленій роботі.

Ведення бухгалтерського обліку може виконувати бухгалтер – фрілансер, або аутсорсингова компанія. Такі працівники не входять до штату підприємства.

Надання послуг здійснюється відповідно до підписаного договору між замовником та виконавцем (юридичною або фізичною особою) в якому чітко вказано яку відповідальність несе кожна сторона.

Це дає додатковий бонус підприємствам, так як це виключає ймовірність одержати від державних контролюючих органів фінансове покарання за несвоєчасно подану звітність або будь-яких інших порушень.

Це є ще один з моментів економії коштів.

Висновки.

Такий підхід не є «наслідування моді», а є необхідністю введення бізнесу в нашому сучасного світу.

Конкуренція між підприємствами росте що року. Тільки ти хто своєчасно перебудовуються и працюють по новим правилам введення риночної економіки, можуть скласти конкуренцію у той сфері діяльності, якій вони займаються.

Крім того, віддалене бухгалтерське обслуговування не має мінусів.