Першим кроком у досягненні естетики будинку вашої мрії є вибір правильних меблів, але як вибрати меблі, які зможуть прослужити вам в довгостроковій перспективі? Як з точки зору міцності, так і з точки зору естетичної цінності?
Вибір правильних меблів в магазині Корона Мебель передбачає невелику домашню роботу; зрештою, враховуючи, що меблі це не найдешевший елемент вашого дому, ви не хочете після покупки виявити, що новий диван за 20 тисяч гривень, в який ви тільки що вклали гроші, не відповідає решті вашого декору або, що ще гірше, не вписується у вашу вітальню! Але не дозволяйте тривозі взяти верх; ми даємо вам кілька порад щодо вибору правильних меблів для вашого дому, які вбережуть вас від дорогої помилки.
Вибір матеріалу
Якщо ви купуєте дерев’яні меблі, ви найчастіше стикаєтеся з трьома категоріями — шпон, масив дерева та композитна деревина/деревостружкові плити.
Зрозуміло, що вироби з масиву дерева є найдорожчими; однак, вони також є найбільш вимогливими в обслуговуванні, схильні до утворення водяних кілець і подряпин, що трохи відволікає від того, наскільки чудово вони виглядають. Шпон дешевий — це недорога деревина, покрита тонкими шарами більш якісної деревини. Їхня дешева серцевина робить їх дешевшими, ніж масив дерева.
Найдешевша з них — деревостружкова плита, виготовлена з використанням пластику, смоли, деревної маси та інших меблевих/столярних відходів.
Після того, як ви відсортували ці основні моменти, ви можете почати розглядати інші фактори, такі як текстури, кольори і кріпильні деталі, а також те, чи доповнює меблі, які ви вибрали, інший декор в кімнаті. Пам’ятайте, що якщо ви вибираєте меблі, які будуть служити в якості опорних або фокусних точок, вибрати їх першими і відповідно оформити решту кімнати набагато простіше, ніж навпаки.
Купівля меблів для дому
Коли справа доходить до покупки меблів, ось кілька порад, які слід мати на увазі, щоб переконатися, що ваші меблі якісні і не мають дефектів або пошкоджень.
- Переконайтеся, що шафи і ящики відкриваються і закриваються належним чином. Витягніть їх до кінця і перевірте, чи не застрягли вони, чи добре закриваються засувки і чи рівномірно закривається шухляда/шафа. Якщо дверцята повинні залишатися відкритими після відкриття, перевірте, щоб вони залишалися відкритими, а не зачинялися, коли ви збираєтеся щось вийняти з шафи. Переконайтеся, що ручки щільно прилягають і добре підігнані.
- Надавайте перевагу дерев’яному з’єднанню на кінцях і кутах, а не цвяхам і клею. З’єднані деревом деталі більш стійкі, міцні і здатні витримувати більшу вагу.
- Перевірте різні компоненти ваших меблів, такі як ніжки, пружини, подушки — всю конструкцію в цілому. Важкі дерев’яні ніжки, які з’єднані, а не прибиті цвяхами до рами, є найбільш стійкими.
Підсумок
Ми не будемо брехати: інвестування в нові меблі передбачає певні дослідження, домашню роботу і планування. Однак, як тільки ви почали процес, він повинен протікати досить гладко! Зрештою, пам’ятайте, що це більше стосується ваших уподобань та бажань, ніж переважаючих галузевих тенденцій, тому не хвилюйтеся надто сильно про результат вашого вибору. Зосередьтеся більше на функціональності, комфорті і, найголовніше, на ваших потребах і вподобаннях, і ви побачите, що ваш простір відображає вашу унікальну індивідуальність.