Стрічки на випускний від компанії «Віп лента»

Стрічки на випускний від компанії "Віп лента"

Незабаром закінчиться навчальний рік і випускники шкіл, університетів, дитячих садків та інших освітніх закладів з нетерпінням чекають випускних та дзвінкого останнього дзвінка.

А уявити цю радісну подію без традиційного атрибуту – стрічки на випускний – просто неможливо, тому зараз настав найкращий момент, щоб розібратися з тим, як одягнути найкрасивіші стрічки на випускний.

Як правильно одягнути стрічку на випускний

Інтернет-магазин віп лента – найкраще місце для покупки стрічки оптом, і кожен колектив обирає свій дизайн та забарвлення, виходячи з оформлення свого свята чи особистих уподобань.

Але незважаючи на те, що цей аксесуар використовується вже понад півстоліття, досі не всі можуть правильно вдягнути стрічку. Тому, перш ніж купити стрічки для випускників в Україні, варто розібратися з тим, як їх правильно одягати.

Якихось суворих правил для випускників, які диктують те, як носити стрічку на шкільний випускний, немає. Але існують рекомендації, за якими можна зробити цей процес більш зручним.Найкраще носити червону стрічку випускника на правому плечі навскіс до лівого стегна.

В цьому випадку напис на стрічці зручніше прочитати. Варто пам’ятати, що всім випускникам потрібно надіти свої стрічки на випускний однаково, оскільки можна створити гармонійний вигляд.

Те саме стосується кольору та оформлення, всі стрічки мають бути одного кольору з однаковими написами.На жаль, не завжди досить просто одягнути стрічку, як відомо, вони часто падають при ходьбі, а іноді просто від подиху вітру, так що не буде зайвим подумати над тим, як її закріпити.Це можна зробити, використовуючи англійську шпильку, але існує елегантніше рішення. Зараз у магазині представлені стрічки на випускний, у комплекті з якими йдуть значки чи шпильки, прикрашені дзвіночками.

Відповідну прикрасу можна знайти як для хлопчика, так і для дівчинки.Не менш часто для кріплення стрічки до одягу використовують не готові значки, а просто брошки чи шпильки.

Якщо ви вибрали шпильку, вона практично не кидатиметься в очі, а ось підібрати для цього брошку набагато складніше.

Прикраса не повинна бути важкою і перетягувати стрічку та одяг своєю вагою.Вибір стрічки на випускний – неймовірно хвилюючий момент, що вже сам собою символізує близькість змін і дорослішання. І якщо ви хочете знайти найякісніші, красивіші та стильні стрічки, то прямо зараз вирушайте на сайт магазину та замовляйте їх через інтернет, вивчивши фото та опис товару. У компанії можна купити оптом стрічки та нагородні значки за найдоступнішими цінами з доставкою по Києву та інших містах України.

Замовлення можна оформити у режимі онлайн. Дізнатися, скільки буде коштувати послуга, ви можете у менеджера.