Упаковка Bag-In-Box: в чому основні переваги?

Упаковка Bag-In-Box: в чому основні переваги?

В останні кілька років в індустрії упаковки «пакет у коробці», або bag in box в Україні, спостерігається тенденція до зростання, і найближчим часом вона не збирається сповільнюватись. На цю тенденцію впливає безліч досягнень в індустрії напоїв, будь то нові технології в плівках, кранах або способах виготовлення та наповнення пакетів. Індустрія Bag in Box в Україні не стоїть на одному місці. Ось п’ять основних переваг упаковки Bag-in-Box.

Краще для довкілля

Гофрокартон вимагає набагато менше енергії для виробництва, ніж скло, а зовнішня коробка та пакет підлягають вторинній переробці. Легка вага також полегшує транспортування, тому зрештою поставки залишають менше вуглецевого сліду. Крім того, оскільки вино в Bag-in-Box довше залишається свіжим, вам не доведеться викидати напівпорожні пляшки з вином, що зіпсувалися.

Економія на транспортуванні та зберіганні

Bag-in-Box легше та простіше транспортувати, ніж традиційну скляну пляшку, що допомагає знизити вуглецевий слід. Вони не тільки легші, але й займають менше місця при транспортуванні та зберіганні, оскільки упаковані плоским чином. Також таку упаковку дуже зручно переносити з одного місця в інше, оскільки відсутній ризик того, що вона розіб’ється при падінні або під час будь-яких інших ситуацій, які іноді трапляються зі скляними пляшками.

Упаковка Bag-In-Box: в чому основні переваги?

Збільшений термін зберігання продукту

Упаковка Bag-in-Box зберігає якість вина краще, ніж пляшка з кількох причин. По-перше, вино повністю захищене гофрокартоном, тобто світло не проникає усередину. Крім того, поєднання пакету, що стягує, і системи кранів робить практично неможливим проникнення кисню. В результаті колір, аромат та смак вина залишаються недоторканими.

Зручне для користувача дозування

Однією з найкорисніших особливостей, які пропонує споживачеві упаковка Bag-in-Box, є зручність дозування напою. Упаковка має перфоровану виїмку, з якої виходить сопло, тому все, що потрібно зробити, це вставити або зняти її і витягнути сопло. Більше не потрібно шукати відкривалку чи ніж, щоби зняти пробку з пляшки.

Безліч можливостей для брендингу

Упаковка Bag in Box дає компаніям можливість ефективно та креативно виділити свій бренд серед конкурентів на полиці. Вся упаковка може бути використана компаніями для того, щоб розповісти свою історію та сповістити споживачів про те, що вони цінують, без необхідності платити за додаткову рекламу.