Застосування штучних гілочок для декору

Застосування штучних гілочок для декору

Сучасне рукоділля давно має на увазі використання різноманітних матеріалів, причому, як створених природою, так і вийшли з умілих людських рук. Це дає можливість нескінченно творити, отримуючи нові і нові безцінні навички, повною мірою виявляючи потенціал, і звичайно ж, отримуючи якісні, оригінальні та завжди різноманітні авторські вироби.

Гілочки на дроті можуть використовуватися в різних напрямках декоративного мистецтва як самостійний елемент, як основа для формування окремих частин декорації, або як додатковий елемент композиції. Залежно від того, де планується використання гілочок, їх можна вибрати з різною кольоровою гамою. При цьому, можна вибрати як колір самої гілочки, так і колір бруньок. Це дуже зручно і практично, адже така зелень для букетів https://100idey.com.ua/floristika-ua/zelen-listja-ua дозволяє розширити поле для фантазії в мистецтві декорації. Заготовки у вигляді гілочок на дроті, представлені в нашому магазині для рукоділля, відрізняються високою якістю і оригінальним зовнішнім виглядом, що грає важливу роль, в створенні і кінцевому результаті виробу.

IMG_3301-700x700.webp

Поле для застосування штучних гілочок на дроті настільки широке, що перерахувати всі варіанти неможливо. Згадаємо найпопулярніші з них. Штучні гілочки на дроті та різноманітні декоративні квіти https://100idey.com.ua/floristika-ua/kviti-shtuchni-ua використовуються в декорі інтер’єрів, в оформленні арок, при створенні вінків, гнізд і букетів, в ікебану, в скрапбукінгу, в елементах прикраси або як безпосередній прикраси. Якщо говорити предметно, то гілочки на дроті, наприклад, можна використовувати в якості обруча, приклеївши гілочку до основи для обідків. Можна зробити цілий комплект прикрас для зачіски з гумки.

IMG_9587-700x700.webp

Декоративні гілочки з бруньками на дроті можна використовувати для оздоблення скрап шедеврів. Для скрапбукінгу в першу чергу необхідно підібрати якісні основи – заготовки листівок або альбомів, спеціальний скрап папір та дизайнерський картон. Чимало уваги слід приділити надійному клейовому складу, а з декоративних товарів чіпборди, оверлеї, шейкери, різне алкогольні  чорнило, декоративні фарби та багато іншого. Чималим попитом у паперовій творчості користуються блискучі фрагменти, для створення яких можна обрати гліттер, а для реалістичності гілочок не рідко використовують флок https://100idey.com.ua/floristika-ua/flok-ua.

Для того, щоб правильно і комфортно організувати процес роботи з будь-якими декоративними заготовками, а зокрема з гілочками на дроті з бруньками, слід забезпечити наявність на робочому столі всіх необхідних інструментів і пристосувань, щоб в процесі роботи не відволікатися зайвий раз. Для роботи з гілочками вам може знадобитися клей-пістолет для з’єднання різних елементів майбутньої композиції, тейп-стрічка, щипці, ножиці або бокоріз для обрізки різних деталей заготовок. Декоративний скотч, в якості з’єднувального матеріалу і додаткового декоративного елемента. Залежно від того, що ви будете використовувати додатково, в якості декорацій у вашій поделке, вам можуть знадобитися нитки і голки і багато іншого.

IMG_1080_1-700x700.webp

Вироби з гілочками на дроті виглядатимуть дуже красиво та презентабельно ще дуже довгий час. При необхідності з гілочок можна легко прибрати пил сухим м’яким пензлем або тканиною. Якщо виріб з гілочкою замастився, то прати його рекомендується вручну, сушити тільки в розправленому вигляді, щоб виріб не деформувався. В іншому, гілочки з бруньками не вимагають жодного особливого догляду.

Обсуждение закрыто.